
ПЕРІБОАРД-332 ПЛ

Характеристики продукту
- Дротова міні-клавіатура DE з підсвічуванням та ножичним перемикачем
Опис
Дротова міні-клавіатура Perixx PERIBOARD-332 з підсвічуванням, тонкий дизайн з великими клавішами, плоскі клавіші з білим світлодіодом, німецька розкладка QWERTZ
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Вікна;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Інтерфейс | USB |
| Виробник | German |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 361 г |
| Глибина продукту | 116 мм |
| Довжина кабелю | 1,80 м |
| Підтримувані операційні системи | Вікна |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип передавання даних | дротовий |
| Тип продукту | Клавіатура |
| Характеристики пристрою введення | Підсвітка |
| Ширина вироби | 285 мм |
| висота продукту | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴



