
Бездротовий лазерний презентер Dicota

Характеристики продукту
- Бездротове з'єднання 2,4 ГГц з USB-адаптером
- Вбудований акумулятор
- Зелений лазер для кращої видимості лазерної плями
- Дальність дії до 30 м
- Кнопки навігації (вперед, назад, чорний екран)
- Вимикач увімкнено/вимкнено

Опис
Цей виріб містить лазер класу 1. Зелене лазерне світло покращує видимість лазерної указки на багатьох поверхнях. Ультратонкий корпус забезпечує практичне відображення та зберігання. Акумуляторна батарея зменшує витрати на обслуговування та розрядку батареї.
Зосередьтеся на контенті, а не на технологіях – інтуїтивно зрозуміле керування спрощує навігацію. Вбудована лазерна указка дозволяє виділяти важливі моменти. Встановлення драйверів не потрібне. Просто підключіть його та йдіть – USB-приймач автоматично підключиться до вашого ноутбука.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зосередьтеся на контенті, а не на технологіях – інтуїтивно зрозуміле керування спрощує навігацію. Вбудована лазерна указка дозволяє виділяти важливі моменти. Встановлення драйверів не потрібне. Просто підключіть його та йдіть – USB-приймач автоматично підключиться до вашого ноутбука.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0,087 |
| Довжина виробу | 13,3 мм |
| Клас лазера | 1 |
| Роз'єм | радіо 2,4 ГГц |
| Розміри | (Д x Ш x В) 13,3 x 25 x 134 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація | з лазерною указкою |
| Тип передавання даних | радіо |
| Тип продукту | Бездротовий презентер |
| Ширина вироби | 25 мм |
| висота продукту | 134 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴






