
Бездротовий віртуальний презентер Dicota

Характеристики продукту
- Дозволяє проводити презентації на всіх проекційних поверхнях
- Віртуальна указка (програма на USB-флешці) замість лазерної указки
- Бездротове з'єднання 2,4 ГГц
- Програмне забезпечення, що постачається з USB-приймачем
- простий у використанні: кнопки вперед/назад, чорний екран
- Функція таймера включена у вартість
- вбудований акумулятор

Опис
Бездротовий віртуальний презентер – це ефективний спосіб привернути увагу до певних елементів вашої презентації. Завдяки програмному вказівнику поверхня, на якій відображається ваша презентація, необмежена. Більше жодних невидимих лазерних точок на великих дисплеях! Презентатор можна налаштувати на вібрацію перед завершенням презентації та після встановленого часу. Він також має вбудований акумулятор для зменшення споживання енергії.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 40 г |
| Довжина виробу | 22 мм |
| Роз'єм | радіо 2,4 ГГц |
| Розміри | (Д x Ш x В) 22 x 35 x 130 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація | включно з віртуальною лазерною указкою |
| Тип передавання даних | радіо |
| Тип продукту | Бездротовий презентер |
| Ширина вироби | 35 мм |
| висота продукту | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴







