
KVM-перемикач, VGA ATEN CS22U-AT, USB, 2048 x 1536 пікселів, кількість перемиканих ПК: 2 506741
2 090 ₴
- В наявності
- Код: 506741
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

KVM-перемикач, VGA

Характеристики продукту
- USB-консоль керує двома USB-комп'ютерами
- Висока роздільна здатність до 2048 x 1536 пікселів
- Зовнішнє живлення не потрібне

Опис
CS22U — це 2-портовий USB KVM-перемикач, який дозволяє швидко та легко вибрати підключений комп'ютер за допомогою перемикача портів для віддаленого пристрою. Це дозволяє розмістити CS22U поза полем зору, тоді як перемикач портів можна підключити до віддаленого пристрою на робочому місці.
Завдяки компактному дизайну, CS22U ідеально підходить для використання в ситуаціях, коли використовується кілька платформ і потрібна графіка високої роздільної здатності.
Завдяки компактному дизайну, CS22U ідеально підходить для використання в ситуаціях, коли використовується кілька платформ і потрібна графіка високої роздільної здатності.
Характеристика
- Підтримує багатофункціональні миші
- Сумісний з платформами Windows, Mac, Linux і Sun.
Комплект поставки
- CS22U USB KVM комутатор з 2 портами
- Посібник користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Аудіомікрофон | Немає |
| Аудіонавушники | Немає |
| Ваги | 0,3 кг |
| Видео от | VGA |
| Джерело живлення | не потрібно |
| Довжина виробу | 25 мм |
| Кількість перемиканих ПК | 2 |
| Кількість портів USB 2.0 | 2 х |
| Можливість каскадування | Немає |
| Можливість монтажу в стійку | Немає |
| Оптична роздільна здатність відео | 2048 x 1536 пікселів |
| Розміри | (Д x Ш x В) 25 x 82 x 70 мм |
| Стан | Нове |
| Тип керування цифровим табло | USB |
| Тип продукту | KVM-перемикач |
| висота продукту | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴




