
HDMI-перемикач, HDMI SpeaKa Professional SP-13724440, 3840 x 2160 пікселів, кількість перемиканих ПК: 2 506739
2 040 ₴
- В наявності
- Код: 506739
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Швидке перемикання, безкомпромісна продуктивність
За допомогою KVM-перемикача ви можете легко керувати двома комп’ютерами за допомогою однієї клавіатури, миші та монітора. Завдяки перемиканню однією кнопкою ви можете легко перемикатися між системами та підвищувати свою продуктивність, не від’єднуючи постійно кабелі. Перемикач не потребує додаткового джерела живлення; він живиться безпосередньо від USB-кабелю — просто підключіть його та й користуйтеся.
Чудова якість 4K та універсальні можливості підключення
Насолоджуйтесь захоплюючою якістю зображення: комутатор підтримує роздільну здатність до 4K x 2K при 60 Гц. Завдяки вбудованій системі автоматичного налаштування зображення завжди чітке, чітке та стабільне. Крім того, пристрій пропонує три вбудовані порти USB 3.0, що дозволяє спільно використовувати периферійні пристрої, такі як принтери, сканери або USB-накопичувачі, між двома комп'ютерами. Це забезпечує більшу зручність та запобігає безладу, як у домашньому офісі, так і в офісі.
Сумісність із технологією «підключи та працюй»
KVM-перемикач не тільки потужний, але й винятково сумісний. Завдяки адаптивній функції EDID пристрій безперешкодно адаптується до різних операційних систем, таких як Windows, Linux та Mac, без необхідності встановлення додаткових драйверів.
Комплект поставки
- Периферійні комутатори комп'ютера
- 2 кабелі живлення USB Type-C
- 1 х пульт дистанційного керування
- Інструкція користувача
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Аудіомікрофон | Немає |
| Аудіонавушники | Немає |
| Ваги | 134 г |
| Видео от | HDMI |
| Джерело живлення | через USB |
| Довжина виробу | 112 мм |
| Кількість перемиканих ПК | 2 |
| Кількість Ethernet портів | 1 |
| Можливість монтажу в стійку | Немає |
| Оптична роздільна здатність відео | 3840 x 2160 пікселів |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розміри | (Д х Ш х В) 112 х 63 х 26 мм |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики комутатора | з роз'ємом USB-C |
| Тип продукту | HDMI-перемикач |
| висота продукту | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴








