Веб-камера
Характеристики продукту
- 2-мегапіксельний сенсор зображення Full HD (1920*1080)
- Роздільна здатність відео: MJPG-1080P 30 кадрів/с/720P 30 кадрів/с YUY2-1080P 5 кадрів/с, 720P 10 кадрів/с
- Контроль мерехтіння: 50 Гц або 60 Гц
- Мікрофон: Всеспрямований інтегрований подвійний цифровий MEMS-мікрофонний масив
- Сумісний з операційними системами, що відповідають стандарту UVC

Опис
Справте потужне враження на важливій веб-конференції та спілкуйтеся з близькими ще тісніше завдяки відео у форматі Full HD та покращеній якості дзвінків! Менша за свою попередницю, Creative Live Cam Sync 1080p V2 оснащена покращеними вбудованими мікрофонами для кращого захоплення голосу та більш природного звуку. Вона також оснащена нашою найновішою аудіоінновацією SmartComms Kit, набором інтелектуальних функцій зв'язку, які спрощують спосіб відповіді на онлайн-дзвінки, щоб ви могли спілкуватися розумніше з меншими зусиллями.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Чохол для камери конфіденційності
Системні вимоги
- Вікна;
- macOS
- Лінукс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Мікрофон | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерполована роздільна здатність відео | 1920 x 1080 пікселів |
| Інтерполована роздільна здатність фото | 1920 x 1080 пікселів |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 0,198 |
| Довжина виробу | 58 мм |
| Кадри за секунду | 30 |
| Монтаж затискача | Да |
| Оптична роздільна здатність відео | 1920 x 1080 пікселів |
| Оптична роздільна здатність зображення | 1920 x 1080 пікселів |
| Розміри | (Д x Ш x В) 58 x 83 x 60 мм |
| Стоять | Немає |
| висота продукту | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴










