
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 270 г |
| Глибина продукту | 56 мм |
| Джерело живлення | 2 батарейки типу АА, замовляйте окремо |
| Довжина виробу | 220 мм |
| Корпус | срібло |
| Розміри | (Д х Ш х В) 220 х 56 х 150 мм |
| Тип годинника | Радіокерований |
| Тип продукту | Радиочасы |
| Функції годинника | 2 годинні пояси24 години12 годинБудильник Стабільність батареїДатаДень тижня |
| Ширина вироби | 56 мм |
| висота продукту | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴





