
TFA Dostmann 60.3543.02 Радіогодинник на радіокеруванні 90 мм x 36 мм хром (глянцевий) Для встановлення 506650
2 040 ₴
- В наявності
- Код: 506650
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 83 г |
| Джерело живлення | Батарейка типу АА (1 шт.), замовляйте окремо |
| Діаметр виробу | 90 мм |
| Колір циферблата | чорнобілий |
| Корпус | хром (блискучий) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | (Ø x В) 90 мм x 36 мм |
| Тип годинника | Радіокерований |
| Тип дисплея | цифровий |
| Тип продукту | Радиочасы |
| Функції годинника | Для встановлення |
| висота продукту | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴





