
Опис
Додайте нової якості своїм ранкам з новою колекцією сніданків PurShine. Вам сподобається цей зручний та стильний асортимент продуктів, які допоможуть вам приготувати швидкий та смачний сніданок. Ця крапельна кавоварка з ароматичним глечиком на 10 чашок ідеально підходить для приготування смачної кави. Оснащена системою OptiBrew, вона гарантує чудовий смак кави та стабільний аромат.
Глечик для ароматерапії на 10 чашок
Унікально розроблений контейнер для ароматизаторів дозволяє зберігати аромат і температуру всередині протягом тривалішого періоду часу.
Функція автоматичного вимкнення
Через 40 хвилин для забезпечення безпеки та зручності використання.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Глечик для ароматерапії на 10 чашок
Унікально розроблений контейнер для ароматизаторів дозволяє зберігати аромат і температуру всередині протягом тривалішого періоду часу.
Функція автоматичного вимкнення
Через 40 хвилин для забезпечення безпеки та зручності використання.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Кавоварка
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,18 кг |
| Волість | 1000 Вт |
| Довжина виробу | 311 мм |
| Кавомашини — Інформація | скляний глечик |
| Колір | чорна неіржавка сталь |
| Місткість (кількість чашок) | 10 |
| Тип продукту | Кавомашина |
| Ширина вироби | 295 мм |
| висота продукту | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴





