
Бездротовий чайник Severin 3472, захист від перегріву, нержавіюча сталь (матована), чорний, місткість: 0,5 л 506341
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 506341
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Бездротовий чайник, захист від перегріву

Характеристики продукту
- Ергономічна ручка забезпечує комфортну роботу однією рукою
- Двосторонній індикатор рівня води
- Знімний та мийний фільтр осаду

Опис
Цей компактний мініатюрний скляний чайник стильно та сучасно інтегрується навіть у найменшу кухню. З об'ємом 0,5 літра він економить місце та запобігає непотрібним щоденним витратам води. Завдяки ручному управлінню, WK 3472 пропонує зручне використання – завдяки індикатору рівня води, надрукованому з обох боків, він також ідеально підходить як для правшів, так і для лівшів. Високоякісне поєднання скла та нержавіючої сталі не тільки візуально привабливе, але й забезпечує безпечне користування завдяки використанню матеріалів, що на 100% не містять бісфенолу А.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Прихований нагрівальний елемент завдяки пластині з нержавіючої сталі
- нековзні гумові ніжки
- ,
- знімний та мийний фільтр проти накипу
- , автоматичний
- вимкнення потоку пари
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Severin |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 790 г |
| Волість | 1100 Вт |
| Довжина виробу | 170 мм |
| Колір | неіржавка сталь (матова) чорна |
| Матеріал | Стекло |
| Місткість | 0,5 л |
| Технічні характеристики кухонної техніки | бездротовий захист від перегрівання |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 105 мм |
| висота продукту | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴









