
Чайник

Характеристики продукту
- Бездротовий, знімний резервуар для води
- Об'єм приблизно 1,5 л
- Фільтр накипу в кришці

Опис
Чи то смачний чай, чи гарячий суп, цей чайник має стати невід'ємною частиною кожного дому. Бездротова знімна ємність з нержавіючої сталі місткістю приблизно 1,5 літра ідеально підходить для будь-якої нагоди. Кришка відкривається одним натисканням кнопки. Ручка має нековзне гумове покриття. Особливо практичні функції включають індикатор рівня води, поворотний на 360° роз'єм та окрему основу з відділенням для шнура живлення та його зберігання. Захист від висихання, автоматичне зупинення приготування, закритий нагрівальний елемент та запобіжний замок на кришці забезпечують безпеку. Великий отвір ємності полегшує очищення скороварки. Вона також включає фільтр від накипу в кришці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Місткість: приблизно 1,5 літра
- Бездротовий, знімний резервуар для води
- Безперервний контейнер з нержавіючої сталі з індикатором рівня води
- Поворотна основа на 360°
- Окрема основа з кабелем підключення та
- Місце для зберігання шнура
- Захист від википання та автоматичне зупинення приготування з автоматичним вимкненням
- Кришка із запобіжним замком, відкривається натисканням кнопки
- Великий отвір контейнера для легкого очищення
- Вимикач увімкнення/вимкнення з індикатором
- Фільтр накипу в кришці
- Прихований нагрівальний елемент
Комплект поставки
- Електричний чайник
- Інструкція користувача.
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 850 г |
| Волість | 1850 Вт |
| Довжина виробу | 227 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Неіржавка сталь + пластик |
| Місткість | 1,5 л |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 153 мм |
| висота продукту | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴










