
Бездротовий чайник Philips Home Series 3000 Daily, Захист від перегріву, Темно-сірий, Місткість: 1,7 л 506337
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 506337
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Бездротовий чайник, захист від перегріву

Характеристики продукту
- Місткість 1,7 л
- Індикатор
- Обкладинка

Опис
Пластиковий чайник Philips об'ємом 1,7 літра з автоматичним відкриванням кришки та світловим індикатором дозволяє приготувати улюблений напій миттєво.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Захист від увімкнення порожнього чайника
- Індикатор рівня води
- Прихований нагрівальний елемент
- Автоматичне вимкнення
- Бездротове сховище для кабелю довжиною 0,75 м
Комплект поставки
- Електричний чайник
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 890 г |
| Волість | 2200 Вт |
| Довжина виробу | 160 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Місткість | 1,7 л |
| Технічні характеристики кухонної техніки | бездротовий захист від перегрівання |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 223 мм |
| висота продукту | 253 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴







