
Чайник Severin 3427 з індикатором та захистом від перегріву, червоний, місткість: 1 л 506326
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 506326
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Індикатор чайника, захист від перегріву

Характеристики продукту
- Місткість: 1 л
- Фільтр проти накипу
- Термічний корпус
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Електричний чайник
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Severin |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 920 г |
| Волість | 2400 Вт |
| Довжина виробу | 225 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Місткість | 1 літр |
| Технічні характеристики кухонної техніки | індикатор захисту від перегрівання |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 140 мм |
| висота продукту | 198 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴







