
Захист від перегріву чайника

Характеристики продукту
- Мийний фільтр від накипу
- Бездротова централізована система на 360°: може бути бездротово розміщена на основі пристрою з будь-якого напрямку
- Велика місткість – 1,7 літра

Опис
Легко чиститься завдяки складній кришці з великим отвором. Практичне та зручне керування однією рукою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Severin |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 720 г |
| Волість | 2200 Вт |
| Довжина виробу | 210 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Місткість | 1,7 л |
| Технічні характеристики кухонної техніки | захист від перегрівання |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 170 мм |
| висота продукту | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴





