
Бездротовий чайник, без бісфенолу А

Характеристики продукту
- Місткість 1.7
- Вбудована вертикальна ручка
- 100% без бісфенолу А

Опис
Об'єм 1,7 л - більше гарячих напоїв без необхідності доливання
Один чайник може закип'ятити 8 склянок води, чого вистачить на всю родину.
Сучасний дизайн з відкритою ручкою
Вертикальна відкрита ручка зручно лежить у руці та забезпечує легке наливання.
Покращена, потовщена алюмінієва нагрівальна пластина. Рівномірний нагрів, повне кипіння.
Потовщена алюмінієва нагрівальна пластина забезпечує рівномірніший розподіл тепла, повне кипіння та безпечну питну воду.
Цілісний, безшовний корпус, легко миється
Цільна вставка без з'єднань та сітчастий фільтр на носику не залишає вапняного нальоту та має великий діаметр для легкого очищення.
Накрийте кільцем для збору води
Коли кришку відкривається, краплі конденсованої води, що утворюються внаслідок контакту пари з кришкою, падають назад у чайник вздовж вигнутої поверхні, запобігаючи розбризкуванню гарячої води при відкритті кришки.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Електричний чайник
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Волість | 1800 Вт |
| Довжина виробу | 227 мм |
| Колір | Білий |
| Місткість | 1,7 л |
| Технічні характеристики кухонної техніки | бездротовий без BPA |
| Тип продукту | Чайник |
| Ширина вироби | 158 мм |
| висота продукту | 262 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴









