
Зарядний пристрій Intenso W65ACC GaN USB 65 Вт 1x USB-A, 2x USB-C® Power Delivery білий будинок GaN, USB Power Delivery (USB-PD)
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 506301
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Блок живлення W65ACC GaN

Характеристики продукту
- Швидкий зарядний пристрій, 65 Вт
- 1 порт USB-A + 2 порти USB-C
- Технологія GaN
- Підтримує (зворотно сумісний) PD 3.0, PPS та QC 4.0

Опис
Блок живлення W65ACC GaN
Інноваційний блок живлення потужністю 65 Вт – розумний та ефективний вибір
Розроблений з урахуванням ваших потреб, цей потужний зарядний пристрій змінить спосіб живлення ваших пристроїв. Адаптер живлення Intenso W65ACC з двома портами USB-C та одним портом USB-A — це комплексне рішення для живлення ваших технічних аксесуарів.
Блок живлення Intenso потужністю 65 Вт оснащений революційною технологією GaN. Завдяки цьому блок живлення є компактним та енергоефективнішим. Це означає, що його легко брати з собою куди завгодно, позбавляючи вас необхідності носити громіздкі зарядні пристрої. Крім того, ця енергозберігаюча функція не лише пришвидшує зарядку, але й допомагає довкіллю та зберігати ваш гаманець.
Адаптер живлення Intenso W65ACC – ідеальний супутник для вашого сучасного способу життя. Якщо вам потрібно зарядити ноутбук, смартфон, планшет або інший пристрій з живленням від USB, наш адаптер живлення потужністю 65 Вт чудово підійде.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- USB-блок живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 134,4 г |
| Вихідна напруга | /5 V9 V12 V15 V20 V |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 3,25 А |
| Волість | 65 Вт |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В/50 - 60 Гц |
| Довжина виробу | 91,22 мм |
| Кількість виходів | 3 х |
| Максимальний вихідний струм | 3,25 А |
| Модель із каталогу виробника | W65ACC GaN |
| Місце призначення | дім |
| висота продукту | 29,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴







