
Зарядний пристрій Verico Mojo 65W GaN 3 USB 65W 1x USB-A, 2x USB-C® Power Delivery Білий дім 506300
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 506300
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

USB-зарядний пристрій

Характеристики продукту
- Технологія GaN (нітрид галію) PD 3.0, QC 3.0; 2x USB-C, 1x USB-A, зарядний пристрій 65 Вт
- Сумісний з ноутбуками, смартфонами, планшетами та іншими пристроями USB-C/USB-A
- Може використовуватися по всьому світу при напрузі 100 В – 240 В
- Швидкісна зарядка потужністю 65 Вт для таких пристроїв, як MacBook Pro/Air та інших пристроїв із підтримкою живлення потужністю 65 Вт

Опис
Verico Mojo 65W — це потужний компактний зарядний пристрій, оснащений новітньою технологією GaN. Його компактний дизайн та надзвичайно легка конструкція роблять його ідеальним супутником на кожен день.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Зарядний пристрій Verico Mojo GaN потужністю 65 Вт з 3 портами USB-C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Виробник | Verico |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 131 г |
| Вихідна напруга | /5 V9 V12 V15 V20 V |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 3,25 А |
| Волість | 65 Вт |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В |
| Довжина виробу | 75 мм |
| Кількість виходів | 3 х |
| Максимальний вихідний струм | 3250 мА |
| Місце призначення | дім |
| висота продукту | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴










