
Високошвидкісний зарядний пристрій Varta 65 Вт USB-зарядний пристрій 65 Вт 1x USB-A, 2x USB-C® для дому 506293
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 506293
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Зарядний пристрій VARTA High Speed із загальною потужністю 65 Вт

Характеристики продукту
- Технологія GaN забезпечує загальну потужність до 65 Вт
- 3 порти USB: 2x USB Type-C PD, 1x USB QC 3.0
- Компактний розмір, найвища потужність
- Висока вихідна потужність

Опис
Найефективніший процес заряджання: швидкісний зарядний пристрій VARTA розроблено з використанням інноваційної технології GN та вражає своїм компактним дизайном і високою вихідною потужністю до 65 Вт! Два порти USB Type-C PD та один швидкий зарядний пристрій USB забезпечують надшвидку та інтелектуальну зарядку. Його компактний та практичний розмір, можливість заряджання ноутбука в поєднанні з передовим та унікальним дизайном продукту та унікальними елементами бренду VARTA роблять швидкісний зарядний пристрій VARTA ідеальним рішенням для працівників, професіоналів та користувачів кількох пристроїв!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Швидкозарядний пристрій VARTA
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Виробник | Varta |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,137 кг |
| Вихідна напруга | /5 V9 V12 V15 V20 V |
| Волість | 65 Вт |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В |
| Глибина продукту | 10.800 см |
| Довжина виробу | 10.800 см |
| Кількість виходів | 3 х |
| Модель із каталогу виробника | Високошвидкісний зарядний пристрій 65 Вт |
| Місце призначення | дім |
| Підходить | Універсальний |
| Розміри | (Д x Ш x В) 10 800 x 2 800 x 3 500 см |
| висота продукту | 3.500 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴




