
Зарядний пристрій Samsung EP-T4511XBEGEU 45 Вт USB 1x USB-C® Fast Charge, Power Delivery Black Fast Charge 506285
2 330 ₴
- В наявності
- Код: 506285
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
- Сумісність із зарядкою: універсальна
- Тип зарядки: в приміщенні
- Джерело живлення: змінний струм
- чорний
- Довжина кабелю: 1,8 м
- Швидка зарядка
- 100 - 240 В 45 Вт Максимальна вихідна напруга: 20 В

Опис
Надшвидка зарядка для різних сумісних пристроїв
За допомогою цього адаптера швидкої зарядки потужністю 45 Вт ви можете швидко зарядити свій смартфон Galaxy та багато інших сумісних пристроїв. Він бездоганно інтегрується з екосистемою Galaxy, забезпечуючи безперебійну роботу ваших пристроїв, незалежно від того, куди вас заведе день.
Економний у режимі очікування
Адаптер швидкої зарядки потужністю 45 Вт має низьке споживання енергії в режимі очікування, менше ніж 5 мВт, що зменшує непотрібне енергоспоживання в режимі очікування. Технологія Smart IC допомагає зменшити споживання енергії в режимі очікування.
Універсально сумісний
Адаптер бездоганно працює з іншими пристроями з підтримкою USB-C. Це ідеальне універсальне рішення: швидко заряджайте планшет, смартфон або інший пристрій, сумісний з USB-C.
Так безпечно, так швидко
Адаптер швидкої зарядки забезпечує захист від перевантаження по струму, перегріву та коротких замикань, забезпечуючи безтурботне заряджання. Заряджайте свої пристрої, знаючи, що вони добре захищені.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
За допомогою цього адаптера швидкої зарядки потужністю 45 Вт ви можете швидко зарядити свій смартфон Galaxy та багато інших сумісних пристроїв. Він бездоганно інтегрується з екосистемою Galaxy, забезпечуючи безперебійну роботу ваших пристроїв, незалежно від того, куди вас заведе день.
Економний у режимі очікування
Адаптер швидкої зарядки потужністю 45 Вт має низьке споживання енергії в режимі очікування, менше ніж 5 мВт, що зменшує непотрібне енергоспоживання в режимі очікування. Технологія Smart IC допомагає зменшити споживання енергії в режимі очікування.
Універсально сумісний
Адаптер бездоганно працює з іншими пристроями з підтримкою USB-C. Це ідеальне універсальне рішення: швидко заряджайте планшет, смартфон або інший пристрій, сумісний з USB-C.
Так безпечно, так швидко
Адаптер швидкої зарядки забезпечує захист від перевантаження по струму, перегріву та коротких замикань, забезпечуючи безтурботне заряджання. Заряджайте свої пристрої, знаючи, що вони добре захищені.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 115 г. |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 3 А |
| Волість | 45 Вт |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Вхідна напруга | 20 В |
| Довжина кабелю | 1,8 м |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Модель із каталогу виробника | EP-T4511XBEGEU |
| висота продукту | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴







