Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Виробник | Motorola |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 45 Вт |
| Входи | чоловічий роз'єм прикурювача |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Довжина виробу | 27,2 мм |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кількість виходів | 2 х |
| Модель із каталогу виробника | SJV102-EU |
| Розміри | (Д x Ш x В) 27,2 x 27,2 x 76,2 мм |
| Технологія заряджання | Швидке заряджання 3.0 |
| Тип виходу | USB-AUSB-C |
| Тип продукту | USB-зарядний пристрій |
| висота продукту | 76,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴








