
Зарядний пристрій NiteCore CI2 для літій-іонних, нікель-металгідридних та нікель-кадмієвих акумуляторів 506255
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 506255
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
- Розумний зарядний пристрій із двома портами USB-C
- Доступні входи для контролю якості та розриву частинок (PD)
- Заряджає два акумулятори одночасно та керує кожною розеткою незалежно
- Швидкість заряджання до 3000 мА в одному слоті
- Сумісний з літій-іонними та нікель-металгідридними/нікель-кадмієвими акумуляторами з автоматичним визначенням
- Автоматичне визначення рівня заряду акумулятора та автоматичний вибір відповідної напруги та режиму заряджання
- Автоматичний вибір між 3 режимами заряджання (CC, CV та -dV/dt)
- Автоматичне виявлення акумуляторів високої/низької ємності та автоматичний вибір відповідного струму зарядки
- Автоматичне вимкнення після завершення заряджання
- Захист від зворотної полярності та короткого замикання
- Активація під час глибокого розряду
- Захист перевищення зарядки
- Виготовлено з міцних та вогнестійких матеріалів для ПК
- Оптимальне розсіювання тепла
- Сертифіковано за стандартами RoHS, CE, FCC та CEC
- Застраховано по всьому світу компанією Ping An Insurance (Group) Company of China, Ltd.
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nitecore |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор входить до комплекту постачання | Немає |
| Ваги | 120,4 г |
| Входи | 1x USB-C® |
| Для акумуляторів | LiIonNiMHNiCd |
| Довжина виробу | 37 мм |
| Кількість зарядних виходів | 2 |
| Модель із каталогу виробника | CI2 |
| Підходить для батарей, що перезаряджаються | 10440145001465016500163401665017350175001765017670183501849018500186501870021700225002265026500265002650026700CAAAAAAAAD Показати більше |
| Розміри | (Д x Ш x В) 37 x 148 x 65 мм |
| Тип продукту | Зарядний адаптер |
| Ширина вироби | 148 мм |
| висота продукту | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴

