
Зарядний пристрій Skross Power Charger 65W PD GaN EU USB Charger 65W 1x USB-A, 2x USB-C® Power Delivery White House 506248
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 506248
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Зарядний пристрій GaN EU потужністю 65 Вт

Характеристики продукту
- Компактний та ефективний зарядний пристрій PD потужністю 65 Вт для 3 USB-пристроїв (2 x USB C, 1 x USB A)

Опис
Цей надмалий, потужний зарядний пристрій SKROSS® USB-C 65W GaN PD EU зручно заряджає ваш ноутбук або USB-пристрій (2 x USB-C, 1 x USB-A) з потужністю 65 Вт. Сумісний з більш ніж 160 країнами зі стандартом розетки Euro, він легко забезпечує надшвидке живлення вашого ноутбука, смартфона, планшета, аудіопристрою та багатьох інших пристроїв завдяки своєму надмалому розміру та новітній технології GaN.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Зарядний пристрій GaN EU потужністю 65 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 92 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 3,25 А |
| Волість | 65 Вт |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Довжина виробу | 81 мм |
| Кількість виходів | 3 х |
| Максимальний вихідний струм | 3,25 А |
| Модель із каталогу виробника | Зарядний пристрій 65 Вт PD GaN EU |
| Місце призначення | дім |
| Підходить | Універсальний |
| висота продукту | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴








