
Зарядна станція LogiLink PA0140 USB 44 Вт 8x USB-A Чорний колір з автоматичним визначенням дому 506245
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 506245
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
PA0140 пропонує універсальні варіанти заряджання для домашнього та офісного використання. Він дозволяє заряджати кілька електронних пристроїв одночасно. Він оснащений вбудованою інтелектуальною мікросхемою, захистом від короткого замикання, перенапруги та перевантаження. Доступний як 4-портовий (PA0138), 6-портовий (PA0139), 8-портовий (PA0140), 10-портовий тримач для пристроїв (PA0141) та 3+1-портовий (1x USB Type-C, PA0122).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Мережевий кабель
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 300 г |
| Вихідна напруга | 5 В постійного струму |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 8,8 А |
| Волість | 44 Вт |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В змінного струму |
| Довжина виробу | 33 мм |
| Кількість виходів | 8 x |
| Максимальний вихідний струм | 8800 мА |
| Максимальний вихідний струм на канал | 2400 мА |
| Модель із каталогу виробника | Па0140 |
| Місце призначення | дім |
| Підходить | Універсальний |
| Розміри | (Д x Ш x В) 33 x 124 x 65,4 мм |
| висота продукту | 65,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴



