
Зарядний пристрій EcoSavers USB з таймером 20 Вт USB-зарядний пристрій 1x USB-A, 1x USB-C® White House 506240
2 120 ₴
- В наявності
- Код: 506240
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

USB-адаптер для зарядки з таймером

Характеристики продукту
- Виберіть бажаний час заряджання 1-2-3-4 години

Опис
Практичний USB-зарядний пристрій EcoSavers з таймером підходить для всіх продуктів, які заряджаються через USB-A або USB-C. Він має максимальну вихідну потужність 20 Вт.
Ніколи не залишайте пристрій увімкненим або заряджаним довше, ніж потрібно. Просто виберіть потрібний час: 1, 2, 3 або 4 години. Кольорове світлодіодне кільце показує, на скільки годин ви встановили таймер.
Під час роботи ви можете бачити час, що залишився, оскільки блимає остання година або час, що залишився.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ніколи не залишайте пристрій увімкненим або заряджаним довше, ніж потрібно. Просто виберіть потрібний час: 1, 2, 3 або 4 години. Кольорове світлодіодне кільце показує, на скільки годин ви встановили таймер.
Під час роботи ви можете бачити час, що залишився, оскільки блимає остання година або час, що залишився.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | /5 V9 V12 V |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 3 А |
| Волість | 20 Вт |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Вхідна напруга | 110 В/перем. тока 240 В/перем. тока |
| Кількість виходів | 2 х |
| Максимальний вихідний струм | 3000 мА |
| Модель із каталогу виробника | USB-зарядний пристрій із таймером |
| Місце призначення | дім |
| Підходить | Універсальний |
| Сумісність | Смартфон Планшет |
| Тип виходу | 1x USB-A1x USB-C® |
| Тип продукту | USB-зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴




