
Домашній зарядний пристрій Ansmann 247PD 45 Вт USB-зарядний пристрій 1x USB-A, 1x USB-C® Power Delivery Чорний 506239
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 506239
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

USB-зарядний пристрій

Характеристики продукту
- Швидка зарядка Quick Charge 3.0 та USB-C Power Delivery
- Заряджання iPhone / iPad / MacBook Air / Pro
- Автоматичне керування напругою та струмом

Опис
Зарядний пристрій ANSMANN USB PD з портом USB та Type-C (PD) та вихідною потужністю 45 Вт пропонує ідеальне рішення для заряджання вашого застосування. Ваша система буде оптимізована та безпечно заряджена завдяки інтелектуальному керуванню зарядкою та технології Multisafe. Дуже низьке споживання енергії в режимі очікування робить цей зарядний пристрій не тільки ефективним, але й економічним.
Smart IC - інтелектуальне керування зарядкою
Завдяки вбудованому інтелектуальному чіпу, зарядний пристрій USB PD розпізнає та забезпечує максимально можливий струм зарядки, необхідний для вашої програми. Це гарантує швидке та безпечне заряджання.
Висока швидкість заряджання
Зарядний пристрій ANSMANN USB-PD має вбудований порт Type-C на додаток до порту USB. Живлення подається на ваш смартфон та/або планшет через порти USB або Type-C за допомогою зарядного кабелю. Порт Type-C підтримує швидку зарядку пристроїв з максимально можливою швидкістю. Завдяки новому протоколу Power Delivery (PD) також можна заряджати ноутбуки з роз'ємом Type-C.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Smart IC - інтелектуальне керування зарядкою
Завдяки вбудованому інтелектуальному чіпу, зарядний пристрій USB PD розпізнає та забезпечує максимально можливий струм зарядки, необхідний для вашої програми. Це гарантує швидке та безпечне заряджання.
Висока швидкість заряджання
Зарядний пристрій ANSMANN USB-PD має вбудований порт Type-C на додаток до порту USB. Живлення подається на ваш смартфон та/або планшет через порти USB або Type-C за допомогою зарядного кабелю. Порт Type-C підтримує швидку зарядку пристроїв з максимально можливою швидкістю. Завдяки новому протоколу Power Delivery (PD) також можна заряджати ноутбуки з роз'ємом Type-C.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- USB-зарядний пристрій PD
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 140 г |
| Вихідна напруга | 5 - 20 В |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 3 А |
| Волість | 45 Вт |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В |
| Довжина виробу | 102,6 мм |
| Кількість виходів | 2 х |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Місце призначення | дім |
| висота продукту | 29,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴




















