Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 125 г |
| Вихідна напруга | / 5 В постійного струму |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 7,2 А |
| Волість | 36 Вт |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Вхідна напруга | 90 - 264 В змінного струму |
| Довжина виробу | 72,40 мм |
| Кількість виходів | 4 х |
| Максимальний вихідний струм | 7200 мА |
| Максимальний вихідний струм на канал | 7200 мА |
| Модель із каталогу виробника | HNP36-4USB |
| Місце призначення | дім |
| висота продукту | 35,80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴


