
Стаціонарна зарядна станція Reflexion 2.5W, 5W, 15W, 7.5W чорного кольору, бездротова зарядка 506235
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 506235
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект поставки
- 1 пристрій
- 1x інструкція
- 1x USB-кабель (тип C)
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,35 кг |
| Волість | 2,5 Вт5 Вт15 Вт7,5 Вт |
| Довжина виробу | 178 мм |
| Колір | Чорний |
| Модель із каталогу виробника | ACW2190 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 178 x 143 x 33 мм |
| Сумісність | AirPodsApple WatchiPhoneSmartwatchSmartphone |
| Тип продукту | Стаціонарна зарядна станція |
| Характеристики блока живлення | бездротова зарядка |
| Ширина вироби | 143 мм |
| висота продукту | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴




