
Зарядний адаптер Samsung швидкого заряджання Samsung 45 Вт 45 Вт USB-C Black House з чоловічим роз'ємом Europlug 506227
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 506227
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
- Сумісність із зарядкою: смартфони, планшети
- Тип зарядки: в приміщенні
- Джерело живлення: змінний струм
- чорний
- Швидка зарядка
- 100-240 В 45 Вт Максимальна вихідна напруга: 5 В

Опис
Надзвичайно швидка зарядка для багатьох сумісних пристроїв
За допомогою цього адаптера швидкої зарядки потужністю 45 Вт ви можете швидко заряджати свій смартфон Galaxy та багато інших сумісних пристроїв. Він бездоганно інтегрується з екосистемою Galaxy та гарантує, що ваші пристрої завжди будуть заряджені, незалежно від того, куди вас заведе день.
Економний у режимі очікування
Швидкий зарядний пристрій потужністю 45 Вт має низьке споживання енергії в режимі очікування – менше 5 мВт, що зменшує непотрібне споживання енергії в режимі очікування. Технологія Smart IC допомагає зменшити споживання енергії в режимі очікування.
Універсальна сумісність
Адаптер бездоганно працює з іншими пристроями з підтримкою USB-C. Це ідеальне універсальне рішення: швидко заряджайте планшет, смартфон або інший пристрій, сумісний з USB-C.
Так безпечно, так швидко
Швидкий зарядний пристрій забезпечує захист від перевантаження по струму, перегріву та коротких замикань, що робить заряджання безпроблемним. Увімкніть свої пристрої, знаючи, що вони добре захищені.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Адаптер |
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 992,5 г |
| Вихідна напруга | / 5 В |
| Волість | 45 Вт |
| Входи | Європейський штекерний роз'єм |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Глибина продукту | 28 мм |
| Модель із каталогу виробника | Samsung Schnellladegerät 45W |
| Місце призначення | дім |
| Підходить | Смартфон |
| Розміри | (Ш x В x Г) 43,5 x 81,8 x 28 мм |
| висота продукту | 81,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴




