Комплект поставки
- DVD-записувач;
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Зверніть увагу, що пристрій постачається в чорному кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LightScribe® | Немає |
| Slimline | Да |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Ваги | 0,3 |
| Глибина продукту | 135 мм |
| Новий/В змінному пакованні/відновленому | Новий продукт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 144 x 14 x 135 мм |
| Швидкість записування CD-R | 24 х |
| Швидкість записування CD-RW | 24 х |
| Швидкість записування DVD+R | 8 x |
| Швидкість записування DVD+R (DL) | 8 x |
| Швидкість записування DVD+RW | 8 x |
| висота продукту | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴











