
DVD-рекордер LG GP57EB40, чорний, USB 2.0

Характеристики продукту
- Швидкість читання CD-R: 24x
- Роз'єм USB 2.0
- Швидкість запису DVD-R: 8x
Опис
LG GP57EB40 — це ультрапортативний, тонкий DVD-привід із простим та елегантним дизайном. Вагою всього 200 грамів, цей привід записує всі популярні формати DVD та CD, а також підтримує нові носії M-Disk, що гарантує 1000 років безпеки даних. Живлення здійснюється виключно через інтерфейс USB, що робить пристрій ще більш гнучким.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- DVD-записувач
- USB-кабель
- Інструкція користувача
Системні вимоги
- Windows XP, Windows 7, Windows 8, Mac OS, Windows 10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LightScribe® | Немає |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Ваги | 200 г |
| Глибина продукту | 138 мм |
| Новий/В змінному пакованні/відновленому | Новий продукт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 144 x 14 x 138 мм |
| Швидкість записування CD-R | 24 х |
| Швидкість записування DVD+R | 8 x |
| Швидкість записування DVD+R (DL) | 6 х |
| Швидкість записування DVD+RW | 8 x |
| Швидкість записування DVD-R | 6 х |
| Швидкість записування DVD-R (DL) | 6 х |
| висота продукту | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴




