
Міцні лотки для листів VARICOLOR® MIX TRAY SET

Характеристики продукту
- 5 поштових скриньок
- Можливість вертикального та зміщеного укладання
- Великі зони захоплення різних кольорів
- Для легкої орієнтації
- Найвища якість
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 5 шт. |
| Глибина продукту | 336 мм |
| Застосування до паперового формату | DIN A4DIN C4 |
| Матеріал | Полистирол |
| С полем описания | Немає |
| Тип продукту | Лоток для листів |
| Тип рекламної продукції | Набір кормових сумішей VARICOLOR® |
| Ширина вироби | 264 мм |
| Штабельований | Да |
| висота продукту | 74 мм |
| з поперечним розрізом | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴



