Nextion NX3224T028 - модуль HMI з 2,8" TFT LCD сенсорним дисплеєм 506039
  • В наявності
  • Код: 506039
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
Модуль HMI (Human-Machine Interface) з кольоровим 2,8" TFT LCD дисплеєм з роздільною здатністю 320x240 пікселів. Він оснащений резистивною сенсорною панеллю, яка забезпечує взаємодію користувача з системою, що будується. Панель має вбудований мікроконтролер, який керує дисплеєм, слот для карт пам'яті microSD і Flash-пам'ять. Модуль зв'язується із зовнішнім контролером за допомогою інтерфейсу UART, завдяки чому він може працювати з популярними комплектами розробки, такими як Arduino, Raspberry Pi або STM32. Він працює від 5 В за допомогою модуля та кабелів, що входять до комплекту. Він буде ідеально працювати у всіх проектах, де користувачеві потрібна панель для роботи з пристроєм, наприклад, на виробничих лініях.
Властивості
  • TFT LCD дисплей
  • Діагональ екрану: 2.8"
  • Роздільна здатність: 320 x 240 пікселів
  • Кольори: RGB 65K
  • Тип сенсорної панелі: резистивна
  • Зв'язок: UART TTL
  • Вбудована флеш-пам'ять 4 Мб
  • Регулювання яскравості
  • слот для карти microSD
  • Живлення: 5В
  • Споживаний струм: 65 мА
  • Розміри: 85 x 49,8 мм