
Листя олії Leitz IQ

Характеристики продукту
- 12 скретч-карт – не протікають та прості у використанні
- Змащує ніж, тим самим покращуючи продуктивність подрібнювача
- Ідеально підходить для шредерів документів Leitz IQ, але також сумісний з усіма іншими брендами. Використовуйте після кожного третього порожнього контейнера.
- Упаковка з 12 аркушів

Опис
Як і всі електроприлади, шредери документів Leitz IQ потребують обслуговування, щоб вони залишалися в ідеальному стані. Масляні листи Leitz IQ спрощують це завдання. Підвищте ефективність подрібнення, видаляючи пил і залишки паперу з лез.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Упаковка з 12 аркушів (169 x 238 мм)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 12 аркушів |
| Довжина виробу | 238 мм |
| Розміри | (Д x Ш) 238 мм x 169 мм |
| Тип | Ніж |
| Тип продукту | Оливні листи для подрібнювача |
| Ширина вироби | 169 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴




