
Міцна етикетка для дверей ІНФОРМАЦІЙНА ТАБЛИЦЯ - 4806 (Ш x В) 210 мм x 297 мм, металево-сріблястий колір 480623 505998
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 505998
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетка на двері INFO SIGN A4 210 x 297 мм 480623 металева, срібна

Характеристики продукту
- Алюмінієва дверна табличка INFSIGN
- Легка заміна картонних вставок шляхом висування акрилової прокладки
- Формат: 210 x 297 мм (вертикальний формат DIN A4)
Опис
INFO DESIGN надає дисплею класичного вигляду завдяки інноваційному ребристому дизайну та ретельно застосованим монтажним кронштейнам. Високоякісний алюмінієвий корінець можна прикрутити або приклеїти до потрібного об'єкта. Картонна коробка захищена антибліковою акриловою пластиною, яка закріплена двома монтажними кронштейнами.
Безкоштовні матеріали для завантаження з прикладами друку можна знайти на сайті www.durable.de. Комплект для складання містить ілюстровану інструкцію з експлуатації.
Розміри 210 x 297 мм (Ш x В)
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Безкоштовні матеріали для завантаження з прикладами друку можна знайти на сайті www.durable.de. Комплект для складання містить ілюстровану інструкцію з експлуатації.
Розміри 210 x 297 мм (Ш x В)
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Дверний щиток INFSIGN, монтажний комплект, інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Розміри | (Ш x В) 210 мм x 297 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Дверна етикетка |
| Ширина вироби | 210 мм |
| висота продукту | 297 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴


