D36V50F5 - понижувальний перетворювач 5V 8A - Pololu 4091 505976
  • В наявності
  • Код: 505976
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис продукту: D36V50F5 - понижувальний перетворювач 5 В 8 А
Конвертерпониженняпро вихідну напругу5 В, працює на вхідній напрузі в діапазоні5,5 Ввниз50 ВВихідний струм становить від 3,5 А до 8 А. Модуль працює в широкому діапазоні вхідної напруги від 5,5 В до 50 В, де мінімальна вхідна напруга залежить від параметра. Перетворювачі мають захист від зворотної напруги до 40 В, захист від зниження та підвищення вихідної напруги, захист від перевантаження по струму та захист від короткого замикання. Всі роз'єми мають відповідне маркування на платі. Перетворювачі можна підключати до макетної плати, з'єднувати проводами або припаювати до друкованої плати.