D24V50F5 - понижувальний перетворювач - 5V 5A - Pololu 2851 505975
  • В наявності
  • Код: 505975
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис продукту: Pololu D24V50F5 - понижувальний перетворювач - 5 В 5 А
Понижувальний (бук-перетворювач), що використовується для живлення систем, що працюють з напругою 5 В. Перевагою системи є широкий діапазон вхідної напруги від 6 В до 38 В.МодульД24В50Ф5дозволяє споживати струм до 5 А. Наша пропозиція також включає схему зниження напруги D24V25F5 з максимальним вихідним струмом до 2,5 А.
похідні.
Виведення
Роз'єми мають відповідне маркування на платі. Розведення контактів — 2,54 мм (популярні роз'єми Goldpin). Модуль можна підключити до макетної плати, підключити за допомогою проводів або припаяти до спеціальної друкованої плати.
ЗакріпитиОпис
VIN-кодДіапазон вхідної напруги від 6,0 В до 38 В.
ЗЕМЛЯМасовий потенціал.
ВИХІДВихідна напруга.
УВІМКНУТИПодача низької напруги (нижче 0,6 В) призводить до переходу системи в стан низького енергоспоживання (приблизно 20 мкА). Вивід підтягується до напруги живлення через резистор 100 кОм, що вмикає систему за замовчуванням.
Ефективність системи
Ефективність системи.
Напруга відсіювання.
Напруга відсіювання
Параметри, визначені в документації як напруга відсіюванняі це необхідні для належної роботи системи, мінімальна різниця між вхідною та вихідною напругою.Наприклад, якщо падіння напруги становить 1 В, а бажана вихідна напруга — 5 В, напруга живлення має бути вищою за 6 В. На рисунках нижче показано напругу падіння для перетворювачів D24VxFx.
Технічні характеристики понижувального перетворювача Полу D24V50F5
  • Вхідна напруга: від 6* В до 38 В
  • Вихідна напруга: 5 В
  • Точність вихідної напруги: 4%
  • ККД 85 - 95%
  • Вбудований захист від надмірного струму, напруги та температури
  • Два кріпильних отвори діаметром 2,2 мм
  • Розміри: 20 x 18 x 9 мм
  • Вага (без роз'ємів): 3,0 г
*мінімальне значення залежить від напруги відключення
Характеристики
Користувальницькі характеристики
Висота9 мм
Висота паковання9,5 см
Вихідна напруга5,0 В
Вихідна напруга від5,0 В
Довжина:20 мм
Напруга живлення від6,0 В
Подавайте напругу38 травня
Поточна ефективність5 А
СтанНове
Стабілізатор — Типкрок вниз
Ширина18 мм