D42V55F5.3 - понижуючий перетворювач - 5.3V 6A - Pololu 5572 505973
  • В наявності
  • Код: 505973
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис продукту: D42V55F5.3 - понижувальний перетворювач - 5.3 В 6 А - Pololu 5572
Pololu D42V55F5.3 – цеімпульсний понижувальний перетворювач, що дозволяє ефективно знижувати вхідну напругу до стабільного рівня5,3 ВНа відміну від лінійних стабілізаторівпропонує значно вищу енергоефективність, що призводить до менших втрат тепла та тривалішого терміну служби батареї. Модуль підтримує широкий діапазон вхідної напруги.від 5,3 В до 60 Вта забезпечує поточну ефективністьдо 6 А, що дозволяє йому живити як цифрові системи, так і більш вимогливі пристрої. Вбудовані засоби захисту, такі якзахист від перегріву, перевантаження та зворотної полярності, гарантують безпечну та стабільну роботу.
Наша пропозиція також включає версію з вихідною напругою 5 В - перевірте!
Перетворювач забезпечує стабільну напругу 5,3 В.
Основні характеристики понижувального перетворювача
  • Діапазон вхідної напругивід 5,3 В до 60 В - широкий спектр застосування
  • Вихідний струмдо 6 А - висока струмова ефективність
  • Ефективністьвід 70% до 95% - енергозберігаюча робота
  • Робоча частотаприблизно 400 кГц - стабільна робота
  • Струм спокоюменше ніж 0,2 мА - низьке енергоспоживання
  • Безпека: теплова, перевантаження по струму, зворотна полярність
  • Функція плавного старту: контрольований запуск напруги
Розпіновка понижувального перетворювача Pololu D42V55F5.3
Модуль має виводи у стандартному растрі2,54 мм, що дозволяє легко використовувати з макетними платами та друкованими платами. Основні контактиVIN (вхідна потужність), VOUT (вихідна напруга) та GND (земля), які дублюються для покращення провідності струму. Додаткові контакти розширюють функціональність системи.ENдозволяє вмикати та вимикати перетворювач, що особливо корисно в енергозберігаючих системах.PG (Потужність хороша)сигналізує про правильність вихідної напруги, а контактВРПзабезпечує доступ до вхідної напруги після захисту.
Виводи модуля.
Типовий ККД перетворювача.
ККД та струм перетворювача постійного струму 5,3 В 6 А
Перетворювач пропонує високу ефективність у цьому діапазонівід 70% до 95%, що значно зменшує втрати енергії та тепловиділення. Найвища ефективність досягається при оптимальному навантаженні та помірній вхідній напрузі. Максимальний безперервний вихідний струм становитьдо 6 А, однак, його фактичне значення залежить від умов експлуатації, таких як вхідна напруга, температура навколишнього середовища та спосіб охолодження. За вищих вхідних напруг доступний струм може бути зменшений через теплові обмеження.
Технічні характеристики перетворювача
  • Тип: понижувальний перетворювач (бук)
  • Вихідна напруга: 5,3 В (±3%)
  • Вихідний струм: до 6 А
  • Ефективність: від 70% до 95%
  • Струм спокою: менше 0,2 мА
  • Частота: приблизно 400 кГц
  • Вхід EN: так
  • Вихід PG: так
  • Крок між штифтами: 2,54 мм
  • Монтажні отвори: 3 x M2
  • Розміри: 25,4 x 25,4 x 9 мм
  • Вага: 6,5 г
Вміст набору
  • 1x D42V55F5.3 - понижувальний перетворювач - 5,3 В 6 А - Pololu 5572
Популярні планки Goldpin можна впаяти в отвори, крок розпіновки становить 2,54 мм.
Характеристики
Користувальницькі характеристики
Вихідна напруга5,3 В
Вихідна напруга від5,3 В
Напруга живлення від5,3 В
Подавайте напругу60 В
Поточна ефективність6 А