D36V50F12 - понижувальний перетворювач 12V 4.5A - Pololu 4095 505971
  • В наявності
  • Код: 505971
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис продукту: D36V50F12 - понижувальний перетворювач 12 В 6,5 А
Конвертерпониженняпро вихідну напругу12 травня, працює на вхідній напрузі в діапазоні13,3 Ввниз50 ВМаксимумпоточний коефіцієнт корисної діїстановить від 2,3 А до 6,5 А. Модуль має широкий діапазон вхідної напруги від 13,3 В до 50 В, мінімальне значення залежить від напруги. Перетворювачі оснащені захистом від перенапруги до 40 В, захистом від зниженої та підвищеної вихідної напруги, а також захистом від перевантаження по струму та короткого замикання. Роз'єми також позначені на платі. Модуль можна підключити до макетної плати та за допомогою проводів.