S18V20F24 - підвищувальний/знижувальний перетворювач - 24 В - Pololu 2582 505970
  • В наявності
  • Код: 505970
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис продукту: Pololu S18V20F24 - підвищувальний/знижувальний перетворювач - 24 В
Система поступово регулює вхідну напругувід 3 В до 30 В(макс. 32 В, рекомендована максимальна вхідна напруга 30 В - межа захисту від зворотної напруги). Після зменшення або збільшення вхідної напруги, він виробляє постійну напругу 24 В або 5 В, 6 В, 9 В, 12 В залежно від моделі. Якщо вхідна напруга близька до вихідної, перетворювач пропонує відККД від 80% до 90%.
Регулятор має вбудований захист від перенапруги, захист від перевантаження по струму, блокування від перегріву (зазвичай активується при 165°C) та блокування від низької напруги, яке вимикає регулятор, коли вхідна напруга падає нижче 2,5 В.
Схема має 4 виводи:
  • VIN-код- вхідна напруга в діапазоні 3 В - 30 В
  • ЗЕМЛЯ- маса
  • ВИХІД- вихідна напруга 24 В
Технічні характеристики підвищувального/понижувального перетворювача
  • Вхідна напруга: від 2,9 В до 32 В
  • Максимальний вихідний струм: 2 А
  • Вихідна напруга: 24 В
  • Максимальний струм спокою: 12 мА
  • Розміри: 21 x 43,2 x 9,6 мм
  • Вага: 7,5 г
Вихідний струм
Характеристики
Основні атрибути
Висота9.6 мм
Довжина43.2 мм
СтанНовий
ТипМодуль
Ширина21 мм
Користувальницькі характеристики
Висота паковання0,8 см
Вихідна напруга24 В
Вихідна напруга від24 В
Напруга живлення від2,9 В
Номінальна вихідна напруга24 В
Подавайте напругу32 В
Поточна ефективність2 А