S18V20ALV - підвищувальний/знижувальний перетворювач - регульований 4-12V 2A - Pololu 2572 505969
  • В наявності
  • Код: 505969
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис: S18V20ALV - підвищувальний/знижувальний перетворювач - регульований 4-12V 2A
Перетворювач характеризується тим, щоширокий діапазон вхідної напругивід 2,9 до 32 В. Вихідна напруга регулюється потенціометром від 4 до 12 В. ККД становить 80 - 90% та є високимвихідний струм до 2 Ароблять ці системи застосовними в багатьох схемах, що живлять електронні проекти та пристрої.
Роз'єми мають відповідне маркування на платі. Комплект включає роз'єми Goldpin з кроком 2,54 мм та більші роз'єми ARK, які дозволяють встановлювати дроти за допомогою викрутки.
Модуль можна підключити до макетної плати, підключити за допомогою проводів або припаяти до спеціальної друкованої плати. Кріплення можливе через чотири отвори діаметром 2,2 мм, призначені для різьбових гвинтів M2 – отвори не мають різьби.
Живлення від батареї
Виведення
Модуль має чотири контакти:
  • VIN-код-Вхідна напруга в діапазоні 2,9 В - 32 В. Якщо подавати нижчу напругу, модуль не ввімкнеться, вища напруга може пошкодити систему.
  • ЗЕМЛЯ- Потенціал заземлення. Схема має два контакти GND, які з'єднані разом.
  • ВИХІД-Вихідна напруга регулюється потенціометром: від 4 до 12 В.
  • УВІМКНУТИ- увімкнення системи. За замовчуванням модуль увімкнено - контакт ENABLE підтягнутий до джерела живлення через резистор.100 кОм. Для перемикання перетворювача в режим сну (низьке споживання струму) слід забезпечити низький стан, тобто напругу нижче 0,7 В. Струм у режимі сну визначається підтягувальним резистором виводу ENABLE, він коливається від 10 до 20 мкФ на кожен вольт напруги живлення. (Наприклад, при живленні 3 В це буде 30 мкА, 30 В - близько 500 мкФ).Якщо функція сплячого режиму не використовується, контакт ENABLE можна залишити відключеним.
Pololu S18V20ALV - підвищувальний/знижувальний перетворювач.
Вибір вихідної напруги
Ефективність системи
ККД системи як функція споживання струму для різних вхідних напруг, при вихідній напрузі, встановленої на 6 В.
ККД системи як функція споживання струму для різних вхідних напруг, при вихідній напрузі, встановленої на 5 В.
ККД системи як функція споживання струму для різних вхідних напруг, при вихідній напрузі 9 В.
 ККД системи як функція споживання струму для різних вхідних напруг, при вихідній напрузі 24 В.
Вихідний струм
Технічні характеристики підвищувального/понижувального перетворювача
  • Вхідна напруга: від 2,9 В до 32 В
  • Точність вихідної напруги: 4%
  • Максимальний вихідний струм: 2 А
  • ККД 80 - 90%
  • Споживання струму системою (струм спокою): 25 мА
  • Можливість перемикання системи в режим очікування
  • Вбудований захист від зворотного підключення напруги живлення
  • Чотири монтажні отвори для гвинтів M2
  • Контакти: 2,54 мм роз'єми Goldpin або роз'єми типу ARK (входять до комплекту для самостійного паяння)
  • Розміри: 43,5 x 21 x 9,7 мм
  • Вага (без роз'ємів): 7,5 г
Вихідний струм проти вхідної напруги для різних вихідних напруг.
Характеристики
Основні атрибути
Висота10 мм
Довжина44 мм
СтанНовий
Ширина21 мм
Користувальницькі характеристики
Висота паковання1 см
Вихідна напруга12,0 В
Вихідна напруга від4,0 В
Напруга живлення від2,9 В
Подавайте напругу32,0 В
Поточна ефективність2 А