S18V20F5 - підвищувально-знижувальний перетворювач - 5 В 2 А - Pololu 2574 505968
  • В наявності
  • Код: 505968
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис продукту: S18V20F5 - підвищувальний/знижувальний перетворювач - 5 В 2 А
Сімейство перетворювачів S18V20F характеризуєтьсяширокий діапазон вхідної напругивід 3 до 30 В. Вихідна напруга - регульована 5 В або 9 В, 6 В, залежно від обраної моделі. ККД 80 - 90% та високий струмовий ККД до2 Ароблять ці системи застосовними в багатьох схемах, що живлять електронні проекти та пристрої.
Комплект включає: модуль, роз'єми Goldpin 2,54 мм та роз'єми ARK для самостійного паяння.
Живлення від батареї
  • підтримка стабільної напруги 5 В у системах, що живляться від кошика з чотирьох нікель-металгідридних акумуляторів (пальців), які при повній зарядці дають напругу приблизно 6 В,частковорозряджається нижче 3,3 В,
  • живлення систем напругою 5 В від однієї літій-полімерної батареї протягом усього циклу розряду акумулятора,
  • живлення систем 5 В від батареї 9 В, якачастковийрозряджений, він може створювати напругу нижчу за необхідний рівень.
Виведення
Модуль має чотири контакти:
  • VIN-код-Вхідна напруга в діапазоні 3 В - 30 В. Якщо подавати нижчу напругу, модуль не ввімкнеться, вища напруга може пошкодити систему.
  • ЗЕМЛЯ- Потенціал заземлення. Схема має два контакти GND, які з'єднані разом.
  • УВІМКНУТИ- увімкнення системи. За замовчуванням модуль увімкнено - контакт ENABLE підтягнутий до джерела живлення через резистор.100 кОм. Для перемикання перетворювача в режим сну (низьке споживання струму) слід забезпечити низький стан, тобто напругу нижче 0,7 В. Струм у режимі сну визначається підтягувальним резистором виводу ENABLE, він коливається від 10 до 20 мкФ на кожен вольт напруги живлення. (Наприклад, при живленні 3 В це буде 30 мкА, 30 В - близько 500 мкФ).Якщо функція сплячого режиму не використовується, контакт ENABLE можна залишити відключеним.
Підвищувальний/знижувальний перетворювач.
Розміри підвищувального/понижувального перетворювача.
Модуль можна підключити до макетної плати, підключити за допомогою проводів або припаяти до спеціальної друкованої плати. Кріплення можливе через чотири отвори діаметром 2,2 мм, призначені для різьбових гвинтів M2 – отвори не мають різьби.
Ефективність системи
ККД системи як функція споживаного струму для різних вхідних напруг.
Вихідний струм проти вхідної напруги для різних вихідних напруг.
Вихідний струм
Технічні характеристики перетворювача
  • Вхідна напруга: від 3 В до 30 В
  • Вихідна напруга: 5 В
  • Точність вихідної напруги: 4%
  • Максимальний вихідний струм: 2 А
  • ККД 80 - 90%
  • Можливість перемикання системи в режим очікування
  • Вбудований захист від зворотного підключення напруги живлення
  • Чотири монтажні отвори для гвинтів M2
  • Контакти: 2,54 мм роз'єми Goldpin або роз'єми типу ARK (входять до комплекту для самостійного паяння)
  • Розміри: 43,5 x 21 x 9,7 мм
  • Вага (без роз'ємів): 7,5 г
Характеристики
Основні атрибути
Висота10 мм
Довжина44 мм
СтанНовий
Ширина21 мм
Користувальницькі характеристики
Висота паковання0,7 см
Вихідна напруга5,0 В
Вихідна напруга від5,0 В
Напруга живлення від3,0 В
Подавайте напругу30,0 В
Поточна ефективність2 А