
Настінний зчитувач RFID для контролю доступу в металевому корпусі

Характеристики продукту
- Багатофункціональний настінний RFID-зчитувач, магазини, будинки, фабрики, склади, лабораторії, банки, в'язниці
Опис
Багатофункціональний настінний RFID-зчитувач для контролю доступу. Ця модель доступна як у версіях HF RFID 13,56 МГц, так і LF RFID 125 кГц. Це ідеальний вибір для RFID-зчитування дверей.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Матеріал: метал
- Зчитувач для Mifare, EM ID
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | RS232 |
| Ваги | 820 г |
| Довжина виробу | 112 мм |
| Стан | Нове |
| Сфера застосування | Контроль доступу керування доступом |
| Тип продукту | Зчитувач чип-карт |
| Ширина вироби | 21 мм |
| висота продукту | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴



