
Тримач для ПК Digitus DA-90411 DA-90411 чорний (ral 9005), чорний

Характеристики продукту
- Легке блокування - безпечне регулювання висоти без інструментів
- Плавне регулювання висоти та ширини
- Ідеально підходить для різних розмірів корпусів ПК
- Обертання на 360° — легкий доступ до з’єднань ззаду
- Монтаж під столом: економить місце та спрощує прибирання робочого місця
- Сумісний з багатьма популярними корпусами для ПК

Опис
Універсальне кріплення для комп'ютера DIGITUS® призначене для монтажу під столом. Воно підходить для корпусів ПК висотою 30-51 см та шириною 8,8-20,3 см. Глибина корпусу не обмежена, за умови, що максимальне навантаження не перевищує 10 кг. Легкофіксуючий кронштейн дозволяє безступінчато регулювати висоту та ширину корпусу комп'ютера – без інструментів. Усе кріплення можна повертати на 360°, що, наприклад, полегшує доступ до задніх роз'ємів. Комп'ютер піднято високо над підлогою, що запобігає накопиченню пилу та бруду та полегшує очищення під столом. Практичне та універсальне рішення для багатьох популярних корпусів комп'ютерів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Міцна сталева конструкція для тривалого терміну служби
- Ідеально підходить для дому та офісу. Регулювання висоти: 30 - 51 см.
- Регулювання ширини: 8,8 - 20,3 см
- Обертається: 360° (+180 до -180°)
- Максимальне навантаження: 10 кг
- Монтаж: під столом
Комплект поставки
- Монтажні матеріали / Інструкції з монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2.88 |
| Глибина продукту | 175 мм |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Розміри | (Ш x В x Г) 146 x 583 x 175 мм |
| Специфікація матеріалу | сталь |
| Спосіб встановлення | постійне кріплення гвинтами, постійне встановлення під столом |
| Тип продукту | тримач ПК |
| Ширина вироби | 146 мм |
| висота продукту | 583 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴











