
Комплект Lenovo ThinkCentre Tiny Sandwich Kit II 4XH0N04098 Чорний
Характеристики продукту
- Компактний дизайн
- Надійна продуктивність завдяки нержавіючій сталі
- Поставляється з гвинтами для легкого складання
- Легкий доступ до різних роз'ємів та елементів керування вашого мініатюрного ПК
Опис
ThinkCentre Tiny Sandwich Kit II – це механічне кріплення, яке дозволяє встановити ваш ThinkCentre Tiny PC між монітором та кронштейном ThinkCentre Extend. Комплект Tiny Sandwich Kit дозволяє збільшити простір на робочому столі та підлозі, забезпечуючи безпечне рішення для захисту вашого Tiny PC. Це привабливе, компактне рішення виготовлене з нержавіючої сталі та легко кріпиться гвинтами. Відкрита архітектура забезпечує легкий доступ до різних портів та елементів керування на вашому ThinkCentre Tiny PC.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Lenovo ThinkCentre Tiny Sandwich Kit II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,927 |
| Довжина виробу | 58 мм |
| Колір | Чорний |
| Розміри | (Д x Ш x В) 58 x 183 x 183 мм |
| Тип продукту | Монтажний комплект |
| Ширина вироби | 183 мм |
| висота продукту | 183 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴


