
Тримач для ПК Shuttle DIR01 DIR01 багатокольоровий

Характеристики продукту
- Ручка з нержавіючої сталі
- До 1,3 літра пам'яті Shuttle PC

Опис
Монтажний комплект для шаф Shuttle XPC sl у форматі 1,3 літра. Шафи керування стандартно оснащені DIN-рейками (Rails), які використовуються для монтажу електричних компонентів. Аксесуар Shuttle XPC DIR01 дозволяє встановити системний блок Shuttle XPC slim серії з об'ємом 1,3 літра на 35-міліметрову DIN-рейку. Якщо необхідне кріплення VESA (100 x 100 мм) не входить до комплекту Shuttle XPC, його необхідно придбати окремо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Пластина з нержавіючої сталі, тримач затискного механізму, гвинти, інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150 |
| Глибина продукту | 7 мм |
| Колір | Різнобарвний |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Позначення типу продукту | Зузехер Барбер |
| Розміри | (Ш x В x Г) 164 x 134 x 7 мм |
| Специфікація матеріалу | Неіржавка сталь |
| Тип продукту | тримач ПК |
| Ширина вироби | 164 мм |
| висота продукту | 134 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴




