
Професійний тримач для ПК SpeaKa SP-6353552, чорний

Характеристики продукту
- Підходить для корпусів Tower та Desktop
- Версія з суцільної сталі
- Можна встановити вертикально на стільниці або бічній стіні

Опис
Підлогові комп’ютери піддаються підвищеному накопиченню пилу та завжди є перешкодою під час прибирання пилососом або протирання.
З цим кріпленням для ПК під столом у вас більше не буде цих проблем. Встановіть кріплення горизонтально або вертикально під столом.
З цим кріпленням для ПК під столом у вас більше не буде цих проблем. Встановіть кріплення горизонтально або вертикально під столом.
Характеристика
- Підходить для корпусу Tower (Ш x В) 8,8 - 20,3 x 30 - 53,3 см
- Підходить для настільного корпусу (Ш x В) 33,5 - 46,5 x 17,5 - 28 см
Комплект поставки
- Кріплення для комп'ютерного столу
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виробу | 485 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 485 x 147 x 365 мм |
| Спосіб встановлення | під столом вертикально |
| Тип продукту | тримач ПК |
| Ширина вироби | 147 мм |
| висота продукту | 365 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴





