
Кодовий тросовий замок HP Essential Nano

Характеристики продукту
- Приємно заокруглений дизайн
- Винятковий захист
- Резервне копіювання майже будь-де
Опис
Захистіть свій ноутбук за допомогою кодового замка HP Essential Nano, який підходить для всіх ноутбуків HP із слотом для нанолока. Виберіть знайому вам комбінацію та заблокуйте кабель для безпроблемного та безпечного захисту майже будь-де.
Приємно заокруглений дизайн
Головка кабелю обертається на 360 градусів, що дозволяє розташувати кабель у потрібному положенні перед підключенням, а надтонка конструкція ідеально підходить для вашого ноутбука. Усі кабелі та лінії легко закріплюються за допомогою затискачів, що входять до комплекту.
Винятковий захист
Захистіть свій ноутбук унікальним кодом, який ви можете запам'ятати. Створіть власну комбінацію для меншого стресу.
Резервне копіювання майже будь-де
Оберніть 6-метровий вініловий оцинкований сталевий трос навколо будь-якого захищеного предмета, прикріпіть його до ноутбука та заблокуйте за допомогою кнопкового механізму та власної чотиризначної комбінації.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Приємно заокруглений дизайн
Головка кабелю обертається на 360 градусів, що дозволяє розташувати кабель у потрібному положенні перед підключенням, а надтонка конструкція ідеально підходить для вашого ноутбука. Усі кабелі та лінії легко закріплюються за допомогою затискачів, що входять до комплекту.
Винятковий захист
Захистіть свій ноутбук унікальним кодом, який ви можете запам'ятати. Створіть власну комбінацію для меншого стресу.
Резервне копіювання майже будь-де
Оберніть 6-метровий вініловий оцинкований сталевий трос навколо будь-якого захищеного предмета, прикріпіть його до ноутбука та заблокуйте за допомогою кнопкового механізму та власної чотиризначної комбінації.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 160 г |
| Довжина виробу | 18 мм |
| Діагональ дисплея | 1 дюйм |
| Колір | Чорний |
| Розміри | (Д x Ш x В) 18 x 49 x 9 мм |
| Тип продукту | Блокування ноутбука |
| Ширина вироби | 49 мм |
| висота продукту | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴



