
Етикетки для принтерів етикеток Avery-Zweckform AS0722540, 57 x 32 мм, універсальні етикетки, білі 505902
2 330 ₴
- В наявності
- Код: 505902
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток

Характеристики продукту
- 100% сумісність з DYMO® LabelWriter™ (серії LW330T, LW400 та LW450)
- Продукт сумісний з Dymo® S0722540 (11354)
- Легке маркування за допомогою етикеток Avery Zweckform та програмного забезпечення Dymo®
- Надійні та постійно міцні адгезійні властивості

Опис
Білі етикетки Avery Zweckform AS0722540, що відклеюються, форматом 32 x 57 мм ідеально підходять для тимчасового маркування. Кожна упаковка містить 1000 етикеток універсального використання. Ці етикетки, що відклеюються, на 100% сумісні з DYMO® LabelWriter™ (серії LW330T, LW400 та LW450). Замініть ваші оригінальні етикетки Dymo® високоякісними та доступними етикетками Avery Zweckform. Ці термоетикетки відповідають артикулу DYMO® S0722540 (11354). Універсальні етикетки Avery Zweckform, що відклеюються, можна швидко та легко розробляти та друкувати за допомогою програмного забезпечення Dymo®.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробництво чорнила та тонера | замінювати |
| Висота етикетки | 32 мм |
| Властивості клею | З можливістю видалення |
| Вміст | 1000 шт. |
| Відповідає бренду | ДІМ |
| Замінює оригінальний тип | 11354S0722540 |
| Колір друку | чорний |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Підходить для моделі | LabelWriter 330TLabelWriter 400LabelWriter 450LabelWriter Wireless |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 57 х 32 мм |
| ширина етикетки | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴












