
Етикетки для принтерів етикеток DYMO 2133400, 101 x 54 мм, транспортні етикетки, етикетки з табличок з описом, жовті 505899
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 505899
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток

Характеристики продукту
- Паперова етикетка 54x101 мм
- чорний на жовтому
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Етикетки DYMO LabelWriter використовують технологію прямого термодруку, тому вам не потрібно купувати дорогі та незручні картриджі з чорнилом чи тонером. Оскільки вони постачаються в рулонах, ви можете друкувати одну етикетку або сотні — без клопоту з аркушами етикеток чи макетом, що значно економить час.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 рулон з 220 етикетками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота етикетки | 54 мм |
| Вміст | 220 шт. |
| Відповідає бренду | ДІМ |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Підходить для моделі | LabelWriter 400LabelWriter 450 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Транспортні етикетки |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 101 х 54 мм |
| ширина етикетки | 101 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴








