
Етикетки для принтерів етикеток DYMO S0722440, 70 x 54 мм, Універсальна етикетка, білий колір 505898
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 505898
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Етикетки для принтерів етикеток

Характеристики продукту
- Оригінальні витратні матеріали для принтерів етикеток LabelWriter

Опис
Якщо якість не може бути скомпрометована продуктивністю, ці етикетки саме те, що вам потрібно. Етикетки, які легко знімаються, забезпечують максимальну продуктивність вашого LabelWriter без необхідності перезаряджати основний принтер або використовувати повний аркуш етикеток, коли вам потрібно надрукувати лише одну етикетку.
Комплект поставки
- 1 рулон з 320 етикетками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Саме Те |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Висота етикетки | 54 мм |
| Властивості клею | Міцний |
| Вміст | 320 шт. |
| Відповідає бренду | ДІМ |
| Колір друку | чорний |
| Підходить для (техніка друку) | Принтер прямого термодруку |
| Підходить для моделі | LabelWriter 330TLabelWriter 400LabelWriter 450LabelWriter 4XL |
| Стан | Нове |
| Тип етикетки | Папір |
| Тип продукту | Універсальна етикетка |
| Этикетка | Прямокутний |
| Розмір етикетки | 70 х 54 мм |
| ширина етикетки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴











